Haftanın Şekerleri

Sanat > Tiyatro > Migros Çocuk Tiyatrosu'ndan Kurnaz Vezir

Kültür ve sanatla büyüyen yaratıcı çocuklar yetiştirmeyi ve onların gelişimlerine katkıda
bulunmayı hedefleyen Migros, çocukları tiyatroyla buluşturmaya devam ediyor.
 
9 yılda 300 bin çocuğu tiyatronun büyülü dünyası ile tanıştıran Migros Çocuk Tiyatrosu’nun  2013 - 2014 sezon oyunu “Kurnaz Vezir”, sömestr tatilinde de keyifli vakit geçirmek isteyen çocukları ücretsiz olarak ağırlamaya ve eğlendirmeye devam ediyor.
 


Mutluluk Ülkesi Sarayı’nda Eğlenceli Mücadele
Migros Çocuk Tiyatrosu’nun “Kurnaz Vezir” adlı 2013-2014 yeni sezon oyunu, Mutluluk Ülkesi’nde geçiyor. Kurnaz bir vezirin tahtı ele geçirmek için yaptığı kötülükleri ve bunların farkında olup ülkeleri için en iyiyi yapmaya çalışan küçük sultanların kocaman sarayda geçen mücadelesini anlatan “Kurnaz Vezir”, müzikli öğretici ve eğlenceli bir çocuk oyunu.
 
Usta tiyatro sanatçısı Enis Fosforoğlu’nun yazıp yönettiği “Kurnaz Vezir”in sanat yönetmenliğini yapan Seren Fosforoğlu, aynı zamanda oyunda anne sultan rolü ile karşımıza çıkıyor. 
 
Haziran ayına kadar İstanbul’da,  Temmuz ayı itibari ile 10 farklı ilde perde açacak
Cumartesi ve Pazar günleri sahnelenen “Kurnaz Vezir”, Ocak ayı boyunca Sarıyer Belediyesi Nejat Uygur Sahnesi’nde saat 11:00’de, Şubat ayında Şirinevler Necip Fazıl Kısakürek
Kültür Merkezi’nde saat 13:00’de, Mart ayında ise Doğuş Üniversitesi’nde saat
13:00’de çocuklarla buluşacak.

Haziran ayına kadar İstanbul’un farklı salonlarında sahnelenecek Migros Çocuk Tiyatrosu’nun
ücretsiz davetiyeleri www.migroskurumsal.com adresinde belirtilen Migros Mağazaları’ndan ücretsiz olarak temin edilebiliyor. Temmuz ayında ise her yıl olduğu gibi turneye çıkacak olan oyun, yine 10 farklı ilde perde açacak.

 


Eklenme tarihi: 22.01.2014
Yorumlar (0)

Adınız:

E-postanız:

Mesajınız:

Bu yazıya yorum yapılmamıştır.